Aalesunds Skiklub

Resultatliste Standalrennet 2017

Her er resultatlisten for Standalrennet 2017 – som var renn nr 75 i rekken for arrangørene I Aalesunds Skiklub. På grunn av snøforholdene var det målgang på myra, nedenfor Fingersida. 

Snowboard herrer
1. Christopher Woldsund, Delirium Freeride, 02:54 2. Christian Ljøen Vassbakk, 02:56 3. Mats Hustad, Volda plankekjøyringslag, 03:08 4. Pete Vicknes, 04:00

Alpint damer 20-39
1. Anne May Slinning, Aask, 02:19
2. Kristina Slinning, Aask, 02:26
3. Marthe Li, Aask, 05:13

Alpint damer 40+
1. Åsa Kunnas, Aask, 04:00
2. May-Linn Hårvik, Aask, 04:10
3. Bella Engen, Aask, 04:20
4. Alexandra Leikanger, Aask, 13:16

Alpint herrer t.o.m. 19
1. Runar H. Øie, Eitrefjell telemark, 02:29
2. Bernt-Marius Rørstad, Eitrefjell telemark, 02:17
3. Håvard Hasund, Eitrefjell telemark, 04:58
4. Hermann Hjertvik, Eitrefjell telemark, 09:16

Telemark damer 40+
1. Maria Halse, AaSK, 09:55

Telemark herrer t.o.m.19
1. Oliver Øie Svedjan, Eitrefjell telemarkklubb, 05:30

Telemark herrer 20-39
1. Terje Stokke, Eitrefjell telemark, 02:32
2. Bjørnar Gagnat, Flemma IL, 03:12
3. Kristoffer Bugge, AaSK, 06:35

Telemark herrer 40+
1. Rune Moltudal, Eitrefjell telemark, 02:17
2. Ola Teigen, 02:28
3. Tov
 
Leirheim, Storefjell Telemarkklubb, 02:36
4. Per Endre Woldsund, Eitrefjell telemark, 02:50
5. Paul Rune Ingebrigtsen, Eitrefjell telemark, 02:51
6. Rune Lied, Eitrefjell telemark, 04:41

Alpint herrer 20-39
1. Marius Standman, Åmdal IL, 02:12
2. Jon Larson, AaSK, 02:15
3. Einar J. Tvergrov, Eitrefjell telemark, 02:38
4. Knut Johan Nedrelid, AaSK, 05:52

Alpint herrer 40+
1. Jan Erik Fremmerlid, Eitrefjell telemark, 02:47
2. Arve Dyb, Spk Guard, 02:52
3. Terje Myklebust, Eitrefjell telemark, 03:02
4. Børge Hatlebrekke, AaSK, 03:22
5. Roy Stave, Stave Mur & Ski, 03:38
6. Asgeir Standal, AaSK, 05:03
7. Albert Gjørtz, AaSK, 13:58
Eivind Fet, Sykkylven IL, 02:18 (D)

Skibestigning, damer
1. Else Berggrav, Aask, 2:28:47
2. Kathrine Louise Berggrav, AaSK, 2:29:40

Skibestigning, herrer
1. Runar Ødegård, Vistdal IL 0:45:49
2. Stig Helseth, 0:53:22
3. Kristoffer Nonstad, La Sportiva Rando, 0:53:22
4. Roy Stave, Stave Mur & Ski, 0:57:08
5. Iver Høegh Krohn Viddal,
 
1:01:20
6. Pål Are Lilleheim, 
AaSK, 1:02:45
7. Erik Øiehaug, 1:07:10
8. Per Ivar Fannemel, AaSK 1:15:39