Aalesunds Skiklub

Resultatliste 2007

Standalrennet 2007Årets Standalrenn ble holdt ved Bondalseidet Skitrekk.

 

 

 

 

 

 

 

PLASS NAVN KLUBB SLUTT TID DIFF

Gutter, 11 til 12 år
EGGE Vebjørn Hånes VTIL 04:12
VOLLE, Sander 07:37 03:25

Kvinner 13 til 15 år
MOEN, Erika Kårvatn Øvre Surnadal IL 06:15
MOEN, Ane Kårvatn Øvre Surnadal IL 06:20 00:05

Menn 13 til 15 år
1 VOLLE Vegard VTIL 06:42
2 HELSET, Sindre T 07:07 00:25
3 BJØRDAL, Øystein Ø. 07:20 00:38

Kvinner 16 til 18 år
1 FAGERHAUG, Åse Aalesunds Skiklub 05:34
2 SVINVIK, Lisbeth Øvre Surnadal IL 05:56 00:22

Menn 16 til 18 år
1 ØDEGÅRD Aleksander H Nordre Land IL 03:15
2 SULHEIM Snorre Lillehammer Skiklubb 03:18 00:03
3 SÆTRE Magne Heltne Volda Pudderjegerfor 03:46 00:31
4 SÆBJØRNSEN Øyvind Aalesunds Skiklub 04:52 01:37

Kvinner 19 til 29 år
1 SLINNING Anne May Aalesunds Skiklub 04:14
2 HESSELBERG Kari ingen 04:46 00:32
3 SKOGEN Ingeborg ingen 04:50 00:36
4 BERG Dorthe Vang Skiløperforenin 05:09 00:55
5 TEIGEN Ingvild 06:26 02:12
6 SCHRØDER Liv 09:59 05:45
7 BRENNE Janet ingen 13:15 09:01

Menn 19 til 29 år
1 KROHN Nils Bjarne Åndalsnes IF 03:14
2 SULHEIM Einar Lillehammer Skiklubb 03:32 00:18
3 SÆTRE Andreas Heltne Volda Pudderjegerfor 03:44 00:30
4 ROGN Hallgrim Fjellblom Idrettslag 03:46 00:32
5 UTSOGN Magnus ingen 03:50 00:36
6 VAAGE Åsmund SKK 03:53 00:39
7 DAMBAKKEN Pål Storforshei IL 03:59 00:45
8 NORSKOG Jan Olav morgedal il 04:04 00:50
9 STOKKE Terje Eitrefjell Telemarkk 04:29 01:15
10 ØDEGÅRD Alf Kristoffer Aalesunds Skiklub 04:51 01:37

Kvinner 30 til 39 år
1 ØYE Reidun Tvergrov Eitrefjell Telemarkk 04:50
1 HAUGE Martha Emblem IL 04:50 00:00
PLASS NAVN KLUBB SLUTT TID DIFF

Menn 30 til 39 år
1 MOLTUDAL Stian Aam 03:08
2 INGEBRIGTSEN Paul Rune Eitrefjell Telemarkk 03:18 00:10
3 HAUGE Ole Andreas Team Hauge 03:32 00:24
3 VATSÅS Arnstein Team Hauge 03:32 00:24
5 MOLTUDAL Rune Eitrefjell Telemarkk 03:33 00:25
6 BRUDELI Per Ove Emblem IL 03:42 00:34
7 RYSTE Sigmund Eitrefjell Telemarkk 03:53 00:45
8 ØYE Geir Åge Eitrefjell Telemarkk 04:00 00:52
9 REVHEIM Frode volda 04:02 00:54
10 RUNDTOM Oddbjørn Lesjaskog IL 04:03 00:55
11 LARSEN Ole Morten Aalesunds Skiklub 04:04 00:56
12 SÆTRE Hans Olav Eitrefjell Telemarkk 04:19 01:11
13 JENSEN Christer Emblem Idrettslag 04:25 01:17
14 KAVLI Eirik Aalesunds Skiklub 04:26 01:18
15 NILSEN Jesper Aalesunds Skiklub 04:35 01:27
16 BLINDHEIM Asgeir Aalesunds Skiklub 04:37 01:29
17 INGEBRIKTSEN Bent Team Hauge 04:40 01:32
18 LØBAKK Frode Vang Skiløperforenin 05:36 02:28
19 NILSEN Birger Team Hauge 05:40 02:32
20 RØHN Thomas Team Hauge 05:50 02:42
21 HØYDAL Jan Åge Eitrefjell Telemarkk 06:22 03:14
22 GJERSET Morten volda puddergjegerfo 07:00 03:52
23 BJERKAN Håkon Team Hauge 12:47 09:39
24 THOMASGÅRD Sturla Team Hauge 15:51 12:43

Menn 40 til 49 år
1 SANDBAKKEN Morten Vang Skiløperforenin 03:22
2 AAMELFOT Runar Aalesunds Skiklub 03:24 00:02
3 LIED Rune Eitrefjell Telemarkk 03:33 00:11
4 STOKKE Vidar Eitrefjell Telemarkk 04:03 00:41
5 WOLDSUND Per Endre Eitrefjell Telemarkk 04:09 00:47
6 BJØRDAL Jarle Steinar Eitrefjell Telemarkk 04:11 00:49
7 OSBORG Kjetil Aalesunds Skiklub 04:15 00:53
8 GJØRTZ Albert E. Aalesunds Skiklub 04:29 01:07
9 HATLEBREKKE Børge Aalesunds Skiklub 04:39 01:17
10 RAABE Håkon Aalesunds Skiklub 04:59 01:37
11 BJØRDAL Erling Svein Eitrefjell Telemarkk 05:10 01:48
12 AURE Asbjørn ingen 05:26 02:04
13 VOLLE Tor Ola Vartdal IL 06:21 02:59
14 BJØRDAL Sjur Eitrefjell Telemarkk 07:30 04:08

Menn 50 til 59 år
1 GIØRTZ Jon Ketil Aalesunds Skiklub 04:13
2 SLINNING Knut Aalesunds Skiklub 04:48 00:35
FAGERHAUG, Arne Aalesunds Skiklub Uplassert ‐ tid mangler
PLASS NAVN KLUBB SLUTT TID DIFF

Kvinner åpen
1 DALEBØ Vivian ingen 07:10
2 FOSSHEIM Trude Blankholm Aalesunds Skiklub 07:29 00:19

Menn åpen
1 SULHEIM Snorre Morradiskiforening 03:19
2 GROVEN Jens ingen 03:48 00:29
3 SVARTVATN Trond Aalesunds Skiklub 04:02 00:43
4 EIKEN Sindre Ørsta Alpin 04:30 01:11
5 FREMMERLID Jan Erik ingen 04:35 01:16
6 LOFTESNES Eirik Jødeklubben GREI 04:53 01:34
6 LOTHE Arne Team Hauge 04:53 01:34
8 HELSET Stig Jarle Sunnmørsk Klatreklub 04:55 01:36
9 STANDAL Asgeir Aalesunds Skiklub 05:06 01:47
10 SØVIK Ove Rune Volda Pudderjegerfor 05:14 01:55
11 AURE Svein Leon Aask 05:22 02:03
12 NORDENGEN Sondre ingen 06:31 03:12
13 INDREEIDE Per‐Gunnar (Piggen) Jødeklubben Grei 08:16 04:57

Menn snowboard
1 LARSEN John Einar Team Steika Seift 05:26
2 SKAAR Marius Aalesunds Skiklub 05:29 00:03
3 SUNDET Kristoffer Aalesund roklub 05:32 00:06
4 FURULUND Øyvind ingen 05:37 00:11
5 GJØRTZ Albert E Dy Aalesunds Skiklub 05:48 00:22
6 RAABE Tellef Solbakk Aalesunds Skiklub 08:31 03:05

Kvinner snowboard
1 AASEN Vivian ingen 05:38
2 RANHEIM Hilde ingen 06:42 01:04
3 FROTVEDT Kristin Aalesunds Skiklub 07:13 01:35
4 MYKLEBUST Elisabeth Ingen 07:21 01:43